Realizácie na mieru

Ak má klient záujem, interiérový architekt môže pri montáži vykonávať autorský dohľad – počas montáže dozerá na kvalitu práce stolárskej firmy a upozorní na prípadné nedokonalosti, ktoré si klient nemusí hneď všimnúť.
Ak potrebujete nábytok do atypických miestností (podkrovné izby, nepravouhlý pôdorys), interiérový dizajnér vám pripraví jeho návrh a sprostredkuje alebo odporučí výrobcu.

Atypický nábytok

Ak potrebujete zariadiť miestnosť, ktorá nie je úplne štandardná, väčšinou len ťažko nájdete ten správny kus nábytku u bežných predajcov. Steny v podkrovných miestnostiach, nepravouhlé rohy alebo oblúkové pôdorysy klientov väčšinou donútia dať si vyrobiť nábytok na mieru. Dokážeme vám navrhnúť nábytok, ktorý presne zapasuje tam kde má, z materiálu, ktorý doladíme k ostatnému zariadeniu miestnosti.
Predsieň
Komerčné priestory

Konzultácie

Okrem konkrétnych interiérových návrhov vám radi poskytneme aj konzultačné služby. Ak potrebujete radu z pohľadu funkčnosti, alebo estetickej stránky interiérov, alebo by ste chceli počuť názor na už existujúci interiérový návrh, pokojne sa na nás obráťte. Radi vám pomôžeme aj s interiérovým návrhom kancelárskych priestorov. To ako sa vaši zamestnanci na pracovisku cítia, ovplyvňuje aj ich pracovný výkon. Dostatok pracovnej plochy, odkladacích priestorov, ale aj svetla, čerstvého vzduchu a súkromia, to všetko je dôležité skĺbiť pri návrhu ideálneho pracovného miesta.